Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 6 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Sport

Országos mezei futó diákolimpiai döntő

Egyéni lány:

24.hely Birnbauer Dalma (248 indulóból)

Országos delfin úszóbajnokság

Országos bajnok: Birnbauer Botond

Megyei kézilabda döntő, Ajka

III.korcsoport fiú:

I.hely Dózsa Iskola

Csapat tagjai:

Gáncs-Pető Máté, Gáncs-Pető Levente, Birnbauer Zsombor, Hargitai Dániel, Ender Dávid, Ender Richárd, Kocsis Milán, Szarvas András, Németh Bulcsú, Kovács Benedek, Németh Zétény, Major Ákos

Kézilabda városi/körzeti diákolimpia

III. korcsoport fiú:

I.hely: Dózsa Iskola (8/8 győzelem)

Csapat tagjai:

Gáncs-Pető Máté, Gáncs-Pető Levente, Birnbauer Zsombor, Hargitai Dániel, Ender Dávid, Ender Richárd, Kocsis Milán, Szarvas András, Németh Bulcsú, Kovács Benedek, Németh Zétény, Major Ákos

Megyei mezei futóbajnokság

Egyéni lány:

III.hely: Birnbauer Dalma

 

Csapat:

IV. korcsoport lány:

III.hely: Dózsa Iskola

Városi mezeifutó diákolimpia

Egyéni:

IV.korcsoport lány:

Birnbauer Dalma I.hely

 

Csapat:

IV.korcsoport lány:

II.hely: Dózsa Iskola

 

III.korcsoport fiú:

III.hely: Dózsa Iskola

 

II.korcsoport fiú:

II.hely: Dózsa Iskola (Kovács Botond, Szarvas András, Keresztes Kornél, Gelléri Gábor)

Atlétika, Egyéni pályabajnokság – Veszprém

 

Kislabdahajítás:

III. korcsoport fiú:

I.hely: Németh Bulcsú

II.hely: Birnbauer Zsombor

III.hely: Gáncs-Pető Máté

 

Távolugrás:

III.korcsoport fiú:

I.hely: Gáncs-Pető Máté

IV.hely: Birnbauer Zsombor

 

600m síkfutás:

III.korcsoport lány:

III.hely: Hamerli Csenge

IX.hely: Kovács Jázmin

 

Magasugrás:

III.korcsoport lány:

III.hely: Mária Kata

 

Judosikerek Pápán

Több 300 versenyző 25 csapatból küzdött az érmekért és a kupákért a VII. Pápa Kupa Bartus István emlékverseny keretében.  A VESZPRÉM Judo SE judokáinak ugyan nem sikerült megismételni a veszprémi versenyen elért sikereket, de így is eredményes versenyt tudhatunk maguk mögött.

 

25 indulónkból 9 arany 8 ezüst és 6 bronzérmet hoztunk, de a többiek is dicséretesen küzdöttek és nehezítették meg az ellenfelek dolgát.

 

Dózsa Iskolások eredményei:

 

  1. helyezettek: Fenes Botond, Szűcs Huba,
  2. helyezett: Sári Ambrus,
  3. helyezettek:  Hagemann Márton, Lengyel Mátyás, Windischmann Botond,

 

Továbbá gratulálunk Nagy Tamásnak aki szintén remekül küzdött, de most nem akasztottak érmet a nyakába.

 

Windischmann Ferenc

Veszprém Judo SE

 

 

DÓZSÁS FLOORBALL HÁZITORNA

Floorball házitornát hirdetünk
felsős diákoknak, melyet

2019.május 3-án, pénteken

14 órakor rendezünk

4+1 fős csapatokkal
és cserejátékosokkal lehet

jelentkezni április 29-ig a főépület portáján

A csapatnevet és csapattagok nevét kérjük leadni
a testnevelő tanároknak

Köszönjük a szervezést és a lebonyolítást a tesis munközösségnek

Diákönkormányzatunk a díjakat biztosítja

Várjuk jelentkezéseteket !

Testnevelés munkaközösség        Felsős Diákönkormányzat

Röplabda U13

U13-as Dózsás csapatunk a hétvégén , Kalocsán országos tornán vett részt.
A lányok óriási akarattal és lelkesedéssel küzdöttek! Remek teljesítményeket láthattunk.
Példaértékű volt az a lendület, ami vitte előre őket.
Öröm volt látni ezt, öröm volt a kispadon ülni. Köszönöm az élményt!

Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum