Tanszerlista – Könyvek

Tanszerlista 2020/2021

Alsó tagozat

Első osztályos tanszerlista ide kattintva megtekinthető

Testnevelés:

Tornazsák 1 db
fehér zokni 1 pár
tornacipő 1 pár
melegítő
Fiúk: kék nadrág, fehér atléta
Lányok: fekete dressz

2.a      2.b      2.c
3.a      3.b      3.c
4.a      4.b      4.c

Felső tagozat

Természetismeret 1 db A/5-ös  vonalas füzet
Ének-zene hangjegyfüzet (A4)
Rajz:

-egy évre 50 db félévre 25 db A/4méretű műszaki rajzlap
-egyszerű, normál  rajztömb
– jó minőségű vízfesték
– 3 db ecset egy vékony, közepes, vastag ( 4-es,6-os,10-es)
–  2 db vonalzó: egy derékszögű és egy 30 cm-es hosszú vonalzó
– technokol ragasztó (piros)
– színes kivágó papírok
– szabadon választható technikához:  vagy Gioconda vagy olaj pasztell vagy filctoll  vagy tempera vagy Aquarel ceruza
– 1 db vonalas vagy sima füzet
– grafit  ceruzák, radír  (HB, B ,2B ) -színes ceruza készlet
 Technika:  1 db simalapú füzet (A5),
Külön 5. évfolyam: + 1 csomag írólap, 5 db A4 keretezett műszaki rajzlap
Matematika:  Négyzetrácsos füzet A5 (4-5db) vagy A4 (2db),  sima lapú füzet A4 (2 db), körző, derékszögű vonalzó (2db), nagy egyenes vonalzó (1 db), kicsi hosszú vonalzó ( 1db, ami a tolltartóban elfér), papír szögmérő (5. osztályosoknak papír), számológép (csak nyolcadik osztályban), színes ceruzák, sütőpapír, vagy pauszpapír (4 db A/4-es méretű), milliméterpapír (5. osztályosoknak 2 db)
Informatika: 1db négyzetrácsos füzet (A5), 1 db pendrive
 Fizika: 1db négyzetrácsos füzet (A5), 1 csomag írólap
Földrajz és természetismeret: 1 csomag írólap .
Magyar nyelvtan és irodalom: 2 db A/5-ös vonalas füzet. ( Fontos! 21-32-es kódszámú)
Az ötödikeseknek 1 db A/4-es vonalas füzet a fogalmazásokhoz. Zöld, kék színű ceruza vagy  toll.
Erkölcstan: Az első osztályban A/5-ös sima füzet (2.-nak jó a régi ugyanilyen)
3-8. oszt. A/5-ös vonalas füzet
Történelem:   A/5-ös vonalas füzet.  Zöld, kék színű ceruza vagy  toll.
 Nyelvórákra: 1 szótárfüzet, 2 vonalas füzet, 1cs.írólap, mappa ( A/5), színes ceruzák
Testnevelés  Felszerelés: tornacipő, fehér zokni, bármilyen melegítő alsó és felső, fiúknak sötét színű rövidnadrág, fehér póló, lányoknak sötét színű tornadressz, fehér póló.
 Kémia:  1 db négyzetrácsos füzet (A5 vagy A4)
Angol 2-8.-ig angol 2-8 tanszerlista

2020-2021. tanévi tankönyvjegyzék

Kedves Szülők!

A rendkívüli helyzetre való tekintettel nem a hagyományos módon, papír alapon, hanem elektronikus úton juttatjuk el Önökhöz a jövő tanévi tankönyvlistát.

A tankönyvrendelést évfolyamonként, osztályonként állítottuk össze. A feltüntetett könyveket a hivatalos tankönyvjegyzék alapján választották a pedagógusok.

Jeleztük a felsorolásban azt is, hogy a 3. évfolyamtól kezdve mely könyveket kapják a tanulók könyvtári állományból.

Természetesen az augusztus végén érkező új, tartós tankönyvekbe is pecsét kerül majd, de az 1. és 2. évfolyamosok minden könyvet – kivétel az Etikakönyv, nemzetiségi tartós tankönyv – megtarthatnak majd.

A gyermeküknél lévő, ebben a tanévben használt tartós, azaz pecséttel ellátott tankönyvek leadásának módjáról várhatóan június elején adunk tájékoztatást szintén az iskolai honlapon keresztül.

A tankönyvosztás tervezett időpontja a 2020-2021. tanév első tanítási napja lesz.  A pontos időpontról augusztus 20-a után lehet érdeklődni az iskolában.

Tisztelettel:

Bencsik Józsefné

tankönyvfelelős

Veszprém, 2020. április 28.

1.osztály:

1.a   1.b   1.c