Látogatás a Csodák Palotájában

csodak_palotaja2021

2021. június 17-én lehetőségünk volt ellátogatni a Csodák Palotájába. Jutalom volt ez a kitűnő tanulmányi eredményért. Nagyon élvezték a gyerekek mind a kiállításokat, mind pedig a kisérleteket bemutató előadást is. A természettudományos érdeklődésű gyerekek rácsodálkozhattak mindarra, amikkel a Természet műhelye, a Tudósok csarnoka, a Mágneses mező és az Űrállomás című tematikus egységeken belül találkozhattak. Nagy élmény volt az Illúziók világa, Newton almáskertje is.

Minden gyermeket lenyűgözött az Öveges teremben látott rengeteg érdekes kísérlet. A folyékony nitrogénnel és a száraz jéggel végzett kísérletek voltak a leglátványosabbak.

Reméljük, hogy ez az iskolai kezdeményezés hagyományt teremt és a következő tanévben is lehetősége lesz a gyerekeknek részt venni ehhez hasonló programokban.

A csodák palotájában készült fényképek ide kattintva elérhetők