Felhasználó: > 3 vendég

Dózsás gyerekek elsőáldozása és bérmálása 2021.

elsőáldozás2021

Szeretettel és hálával gondolok vissza az elmúlt 3 esztendőre. Sok- sok örömmel és vidámsággal, rengeteg tanulással és csodás lelki élménnyel gazdagodtak a gyerekek és én magam is az alatt az idő alatt, amíg az elsőáldozásra és a bérmálásra készültünk.

Azok a gyerekek, akik a számos kötelezettségük mellett fontosnak tartották a szentségfelvételt a felkészítő órákon megszerezhették azt a tudást, ami a házi vizsgákhoz szükséges volt.

Köszönettel tartozom az iskola vezetőségének, hogy a felkészüléshez helyet adtak nekünk, de köszönet a szülőknek is, hogy gyermekeiket elhozták ezekre az alkalmakra, és kérjük támogassák őket abban, hogy továbbra is közösségünk aktív tagjai legyenek.

Kívánom nektek gyerekek, hogy legyen az életetek meghatározó pillanatai között mind az elsőáldozás, mind a bérmálás szentségének felvétele.

2bérmálás2021

Isten áldását kérem Rátok és Családjaitokra.

Légrádiné F. Enikő

hittanár