Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 5 vendég
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Felvételt nyert tanulók – 2021/2022

Kedves Szülők!

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk valamennyi beiratkozó tanulót felvette, és biztosítani tudta, hogy a szülők által jelzett tagozaton tanulhassanak.

Köszönjük megtisztelő bizalmukat!

Az osztályokba sorolást a tanítók bevonásával elvégeztük.

A 2021/2022-as tanévben három első osztály indul.

1.A
Német Nemzetiségi tagozat
Osztályfőnökök: Baum Csabáné, Schalbertné Heilig Franciska
1. Böröcz-Bacher Kende
2. Chionye Bendegúz
3. Cselik Demeter
4. Farkas Nina Titanilla
5. Fáy Olivér Balázs
6. Fekete Lea
7. Fodor Eszter
8. Gyurcsek Gergő Ádám
9. Horváth Bella Kriszta
10. Juszel Benjamin
11. Kerecsen Zsanett
12. Klausz Izabel Emili
13. Meszlényi Zsigmond
14. Rogel-Vörös Roberto
15. Somogyi Zsigmond
16. Szathmáry Lénárd
17. Szitási Anna Róza
18. Táncos Noel
19. Thury Attila
1.B
Normál tantervű Angol-Informatika orientáció (TIA)
Osztályfőnökök: Nyári Adrienn, Szabóné Fuit Zsuzsanna
1. Agolli Aleksandra
2. Bázsa Viktor Bence
3. Benkő Ákos
4. Farkas Krisztián
5. Farsang Marcell István
6. Horváth Bence
7. Jakab Emília Lara
8. Kovács Boglárka
9. Lakat Hanna
10. László Loretta
11. Nagy Ákos
12. Rákos Konrád
13. Szalay Édua Zita
14. Szőke Luca
15. Tihanyi Flóra
16. Tormási Fanni
17. Tóth Marcell Vince
18. Záhonyi Márk
1.C
Normál tantervű Angol-Informatika orientáció (TIA)
Osztályfőnökök: Bánné Borbás Éva, Dériné Tamás Éva
1. Boros Amira
2. Buczkó Zsigmond
3. Halász Balázs
4. Horváth Miklós Leó
5. Kanyó-Csizmadia Regő
6. Kapornaki Balázs
7. Kapornaki Sándor
8. Kovács Rebeka Nina
9. Markó Anna Eszter
10. Pilbát Ruben Attila
11. Pirgi Levente Róbert
12. Pogasits Jázmin Ketrin
13. Schmid Anita Bianka
14. Szabó Lilla
15. Szántó Márkó Dávid
16. Szóka Szófia Andrea
17. Szücs Dorina

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum