Ügyelet

Tisztelt Szülők! Kedves Családok!

A Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskolában a módosított EMMI rendelet alapján, a rendkívüli szünet alatt, 2021. 03. 09-től biztosítjuk a felügyeletet.

A gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben, különösen munkavégzés, védekezésben való részvétel esetén vegyék igénybe!

A szülő, törvényes képviselő írásban, indoklással, elektronikus formában kérelmezheti a felügyeletet, melyet az iskola e-mailcímére kérünk eljuttatni az igénylést megelőző napon 9 óráig. Az étkezési igényt a gazdasági irodán (Szántó Zsuzsánál telefonszám: 06/20/779-6762 e-mail:szanto.zsuzsa@veinszol.veszprem.hu ) lehet jelezni ugyanígy 9 óráig.

dozsa.iskola@dozsa-vprem.edu.hu

A kérelmek indokoltsága figyelembevételével az intézmény gondoskodik a gyermekek napközbeni felügyeletének megszervezéséről 5 fős csoportokban.

Köszönjük támogató együttműködésüket! Közös érdekünk, hogy komolyan vegyük a szigorításokat egészségünk megóvása érdekében.

Üdvözlettel: Lengyel Károly igazgató