Zenei órák biztosítása

Kedves Szülők!

A Csermák Antal Zeneiskola és a Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola vezetői egyeztetést követően szeretnénk biztosítani a diákok számára a zenei órákat.

A kialakult helyzetre való tekintettel a gyermekek zenei óráit az alábbi módon próbáljuk biztosítani:

Az alsó tagozatos diákok a szokásos módon, helyben részt vesznek a szolfézs és hangszeres óráikon.

A felső tagozatos diákok számára biztosítjuk a zenei órák online megtartását. Kérjük, hogy a tanév elején egyeztetett órabeosztás időpontjában legyenek elérhetőek a virtuális térben a tavasszal kialakított felületeken (Google Classroom, Google Hangouts, Skype, Duo, Messenger, stb.). Tanáraink keresni fogják Önöket, de Önök is keressék őket bizalommal. Az internet hozzáférés minősége miatt lehetnek nehézségek, ezekért előre türelmüket és megértésüket kérjük!

Együttműködésüket minden kollégám nevében köszönöm!

Veszprém, 2020.11.02.

Uher Bertalan