Márton nap 2020

A koronavírus járvány miatti intézkedések iskolánk hagyományos programjait is befolyásolják.

2001 óta szervezzük e napon lámpás felvonulást és 2010-től Márton napi mulatságot.

Mindkét rendezvényünk népszerű, mind a tanulók, mind a szülők körében. Idén osztálykeretben, tanórán emlékeztünk Márton püspökre. A diákok ismereteket nyújtó, komoly, valamint játékos feladatok megoldásával gyarapították tudásukat. A dalok, a barkácsolás kellemes hangulatot teremtett ugyan,

de így minden más volt. Hiányzott a lámpások meleg fénye, a mécsesek úsztatása a Séd patakon,

a kincskeresés, az osztályok táncos bemutatkozása, a zenekar teremtette vidám hangulat, a tréfás játékok és a tombolahúzás izgalma is.

Köszönjük a veszprémi Deutschklubnak, hogy eredeti német édességgel, Früchtelebkuchen kóstolásával lepte meg valamennyi osztályunkat, nagy sikert aratott a gyerek körében.

Reméljük jövőre újra együtt lehetünk!

A Márton napi mulatságról készült fényképek ide kattintva megtekinthetők