Felhasználó: > 7 vendég

COVID 19

Tisztelt Szülők!

Amint arról értesültek, iskolánk pedagógusai közül többen megfertőződtek  a COVID19 vírussal és többen komolyan megbetegedtek. Szerencsére minden érintett állapota javul, s közülük néhányan a munkába is visszatérhetnek. A tantermen kívüli digitális oktatás így hétfőtől megszűnik.

A járványveszélyre tekintettel további megelőző intézkedéseket vezetünk be az iskolai élet számos területén.

-Az alsó tagozatosokra is vonatkozik hétfőtől, hogy maszkot kell viselniük a folyosókon és a mosdókban. Kérjük és köszönjük, hogy ebben is támogatnak minket!

-A felsőben átmenetileg megszüntetjük a szaktantermi rendszert és az ezzel járó vándorlást. Csak az informatika, technika és a nyelvi csoportbontásban dolgozó csoportok vándorolnak.

-Nyelvi bontó termeket jelölünk ki.

-Néhány osztály új termet kap átmenetileg: 7.d a 111. terembe, 5.a a 11. terembe, 7.b a könyvtárba;8.b a 107.-terembe költözik

-Az iskolába csak egészséges, COVID19 fertőzéses tüneteket nem mutató gyermek jöhet.

-NEM jöhet iskolába az a gyermek akivel egy háztartásban élő COVID pozitív vagy COVID19 fertőzéses tüneteket mutató van.

-Betegség miatti hiányzás után csak orvosi igazolással lehet iskolába jönni.

-A szülő köteles az iskolának bejelenteni gyermeke COVID fertőzöttségének tényét, a karantén elrendelését és feloldását!

Lengyel Károly