Tájékoztató – Bizonyítványosztás

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

A Dózsa iskolában hagyományos tanévzáró ünnepély az idén nem lesz.

A bizonyítványosztásra osztálykereteken belül az osztályfőnökök útmutatásai szerint kerül sor az egyes osztályok térbeli és időbeli elkülönítésével. (Ezzel kapcsolatban a részletes információkat az osztályfőnököktől kapják meg.)

A szülők nem léphetnek az épületbe!

Kérjük a szülők és kísérők az udvaron tartózkodjanak a megfelelő távolságtartási szabályok alkalmazása mellett.

Csak a negyedik és a nyolcadik osztályok esetében biztosítunk a szülők számára belépést az iskola épületeibe!

Ez estben a szülők és kísérők számára kötelező a száj és orr eltakarására alkalmas maszk viselése és az épületbelépéskor a kézfertőtlenítő használata!

Felhívom a Szülők figyelmét, hogy a bizonyítványok személyes átvétele NEM kötelező ebben a helyzetben. Amennyiben nem tudják vagy nem akarják átvenni a bizonyítványokat akkor arra a szeptemberi tanévnyitót követően is lesz lehetőség.

A nyári szünetben a bizonyítványok személyes átvételét nem tudjuk biztosítani.

A KRÉTA rendszeren keresztül 2020.06.19-ét követően lesz lehetőségük az év végi bizonyítvány megtekintésére.

Digitális Oktatás