Étkezési tájékoztató 2020-21. tanévre

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2020/21. tanévre a szeptember havi étkezést az alábbiak szerint biztosítjuk.

Az 1. osztályos tanulók a beiratkozáson jelzettek szerint kapnak szeptembertől étkezést.

A többi osztályból /2 – 6. valamint 8. osztály/ minden gyermek az idei tanév márciusi étkezése szerint lesz besorolva szeptemberre. Aki március és június között változtatott, a jelzett étkezést fogja kapni.

A leendő 7. osztályos tanulók már csak 1x-i étkezést kapnak, az idei tanév 3x-i étkezőit is 1x-i étkezőbe soroljuk át.

Akik az idei év márciusához képest szeptembertől változtatni szeretnének az étkezésen, legkésőbb augusztus 20-ig tehetik meg az alábbi elérhetőségen.

06/20/779-6762 telefonszámon /Szántó Zsuzsanna gazd. ügyint./

szanto.zsuzsa@veinszol.veszprem.hu e-mail címen.

A kedvezményekre jogosító nyilatkozatok nyomtatványait a tanévnyitón, illetve a  tanévkezdés első napján kell kitölteni, melyeket a pedagógusok fognak kiosztani a gyermekeknek.

Köszönjük az együttműködésüket.

Veszprém, 2020. május 21.

Szántó Zsuzsa

ügyintéző