Felhasználó: > 5 vendég

2020-2021. tanévi tankönyvjegyzék

Kedves Szülők!

A rendkívüli helyzetre való tekintettel nem a hagyományos módon, papír alapon, hanem elektronikus úton juttatjuk el Önökhöz a jövő tanévi tankönyvlistát.

A tankönyvrendelést évfolyamonként, osztályonként állítottuk össze. A feltüntetett könyveket a hivatalos tankönyvjegyzék alapján választották a pedagógusok.

Jeleztük a felsorolásban azt is, hogy a 3. évfolyamtól kezdve mely könyveket kapják a tanulók könyvtári állományból.

Természetesen az augusztus végén érkező új, tartós tankönyvekbe is pecsét kerül majd, de az 1. és 2. évfolyamosok minden könyvet – kivétel az Etikakönyv, nemzetiségi tartós tankönyv – megtarthatnak majd.

A gyermeküknél lévő, ebben a tanévben használt tartós, azaz pecséttel ellátott tankönyvek leadásának módjáról várhatóan június elején adunk tájékoztatást szintén az iskolai honlapon keresztül.

A tankönyvosztás tervezett időpontja a 2020-2021. tanév első tanítási napja lesz.  A pontos időpontról augusztus 20-a után lehet érdeklődni az iskolában.

Tisztelettel:

Bencsik Józsefné

tankönyvfelelős

Veszprém, 2020. április 28.

1.osztály:

1.a   1.b   1.c