TÁJÉKOZTATÓ!!!!

Tisztelt Szülők!

Tekintettel a Magyar Kormány által 2020. március 11-én elrendelt rendkívüli helyzetre és az ahhoz kapcsolódó intézkedésekre az alábbiakról tájékoztatom Önöket:

Március 12-től minden úszás óra helyett testnevelés órát tartunk.

Csak tanórákat, napközis, tanulószobai és szakköri foglalkozásokat tartunk. Továbbá a helyi sportegyesületi gyermek edzéseknek adunk helyt.

Elmarad a meghirdetett, óvodásoknak szóló Ovisuli program összes hátralévő eleme.

A Lázár Ervin programot határozatlan ideig felfüggesztették így a tervezett színházi és egyéb kulturális rendezvények látogatása elmarad.

A márciusi fogadóóra elmarad.

Az iskolából nem indítunk semmilyen csoportos utazást.

Nem veszünk részt semmilyen tömegrendezvényen.

Aki bármilyen módon, itthon, vagy külföldön kapcsolatba kerülhetett fertőzött személlyel, maradjon otthon, és haladéktalanul hívja fel a háziorvosát.

Fokozott figyelmet fordítsanak rá, hogy csak egészséges gyerekek jöjjenek iskolába (lázas, köhögős, rossz közérzetű gyermek ne járjon iskolába).

Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy az iskola tanulóin és dolgozóin kívül csak indokolt esetben lépjenek be az iskola épületébe!

-reggel az épület bejáratáig kísérhetik a gyermekeket!

-délután a gyermekeikért érkező szülők a tanterembe nem léphetnek be!

Csak a hivatalos kormányzati tájékoztató oldalon (koronavirus.gov.hu) szereplő információkat tekintsék hivatalosnak.

A fenti intézkedések visszavonásig érvényesek.

Lengyel Károly

Digitális Oktatás