Kezdődjék a karnevál! – avagy megtartottuk a Dózsa Iskola felsős farsangját!

Idén február 7-én 16.30 órától megnyitotta kapuit a Dózsa Iskola felsős farsangja. Lengyel Károly igazgató úr megnyitóját követően jókedv és rengeteg program várta a jelenlegi és volt dózsás diákjainkat.

Volt itt osztályok jelmezes felvonulása, ahol  5 osztály öltözött be és vonult fel,  melyek közül  a 6. a osztály nyert a zsűri ítélete szerint.

Kisné Hudák Kata néni segítette a gyerekek felkészülését. A produkció rendkívül eredeti jellege teljesen megragadta a nézőket. De a 2. helyezett  5.a és a 3. helyezett 8.a is nagyon mozgalmas, színvonalas előadásokkal készült.

Itt szeretnénk megköszönni Veszprém Város Polgármesterének, Porga Gyulának, hogy a három díjazott osztálynak biztosította a MKB Kézilabda mérkőzésre a belépőket.

Az egyéni beöltözők felvonulása és díjazása után várta a gyerekeket karaoke, teaház, s aki szerette volna csak tánccal tölteni az időt, a just dance. De darts- és csocsótudásukat is megmérettethette az, aki elég bátorságot érzett magában. Ízletes falatokkal és a szomjazóknak italokkal a büfé várta a diákokat.

Mindent, amit a szem-száj megkívánt a szülőknek köszönhettük.

A tombolahúzást idén is nagy érdeklődés kísérte.  A rengeteg értékes ajándékot biztosították:

Dózsa Iskoláért Alapítvány, Pannon Várszínház, Petőfi Színház, Historia Hangvilla Étterem, Kávézó és Rendezvényközpont, Sobri Kalandpark, Hungast-Bakonygaszt, Rozi Gofrizó, Keller Cukrászat, Haribo Hungária Kft. Kittenberger Kálmán Növény- és Vadaspark Szolgáltató Közhasznú Nonprofit kft., Tarnow-i Testvériskola, Thalia Optika Junior, Autó-Forrás Kft., Mátrix Számítástechnika.

A zenét volt diákunk Szalai Attila biztosította a tánchoz.

Köszönetet mondunk a Dózsa Iskola tanári karának, dolgozóinak és a szülőknek a rengeteg segítségért.

Reméljük jövőre is ilyen nagy számban, s ilyen szuper hangulattal várhatunk Titeket!

A felsős farsangon készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

Digitális Oktatás