Mikulás járás az alsó tagozaton

December 6-án, pénteken már az alsós épületbe lépve a nagyszakállú és segédei fogadták a dózsás kisdiákokat. Hamarosan az osztálytermekben is felkeresték őket, ahol a Mikulás örömmel nyújtotta át a sok jó gyereknek az ajándékot, akik ezt szép versekkel és csodálatos énekszóval köszönték meg.

Kissé meg voltak illetődve és meglepődve, hogy személyesen találkozhattak a Mikulással s természetesen a krampusz lányokkal is.

Köszönjük a felsős diákönkormányzat nevében, hogy Krizmanich Kata, Balogh Dorina, Lőrincz Panna, Mária Kata, Kalamász Rebeka és Németh Lili a 7.b-ből vállalták a felkérést és lelkesen segédkeztek a nagyszakállúnak az ajándékosztásban a délelőtt folyamán.

A képgalériában tekinthetők meg Lechner András hangulatos fotói, melyeket köszönünk.

mikulás

Lambert Zsuzsanna