Felhasználó: > 2 vendég

Rémisztően jó halloweendélután

Az idei tanévben is népszerű programnak bizonyult az angol szakos kollégák által megrendezett halloweendélután.

Az alsó tagozat tanulói vidám hangulatú süteménydíszítő foglalkozáson vehettek részt, amely lehetőséget biztosított rá, hogy az ünnep hangulatának átélésével jobban megismerjék az angolszász országok kultúráját.

A felsős tanulók több fordulóból álló vetélkedőn bizonyíthatták rátermettségüket, amelyen összesen kilenc csapat mérte össze tudását és ügyességét. Miközben olyan tréfás feladatokat oldottak meg, mint a versírás, a célba dobás vagy egy vicces kvíz, közelebbről is megismerték a halloween történetét és lényegét.

Az első három helyezett csapat jókora mennyiségű édességgel gazdagodott, de a többiek sem maradtak ki a jóból: a különböző vicces formájú halloweeni cukorkákból ők is kedvükre válogathattak.

Örömünkre szolgált a résztvevő gyerekek nagy létszáma, reméljük, egy év múlva is hasonló népszerűségnek örvend és ugyanilyen vidám hangulatban telik majd az iskolai halloween.

A közreműködő kollégáknak ezúton is köszönjük a segítséget!

Horváth Nikolett

A felsős halloween-en készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

Alsós Halloween délután

„Trick or treat! Give me something good to eat!”

hangzott el többször is november 5-én, kedden délután. Ijesztő rémségek és kedves boszik részvételével rendeztük meg idei Halloween foglalkozásunkat a 4. osztályosok számára.

Szakítva a hagyományokkal vetélkedő és kézműveskedés helyett színes süteményeket sütöttünk és díszítettünk. Készült boszorkányujj és Jack O’Lantern, múmia és pókháló szép számmal.

Bizony hamar el is fogyott! A finom süteményillat és a kellemes hangulat reméljük mindenkinek szép emlék marad.

Köszönet a 4.b és 4.c osztályos tanulók szüleinek a beküldött ötletes jelmezekért.

Gálné Gacsal Erika

Keresztúri Zsuzsanna

Az eseményen készült fotók ide kattintva megtekinthetők

Digitális Oktatás