Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 5 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

„Dózsa 80” jubileumi hét rendezvényei 2019.10.07-10.11.

A vehir.hu cikke

A vehir.hu második cikke

vehir_logo

A veol.hu cikke

veol_logo

A Veszprém televízió adásai:

Híradás – 2019. 10. 09.
A hét krónikája – 2019. október 12.
Kukkantó című gyermekműsor 2019. október 21-i adása

vtv_logo

Regina Tv

Háttér magazin 2019.10.17.

Dózsa Iskola Imázsfilm ide kattintva megtekinthető

Kállay Tamás fényképei

(kallayfoto.hu)

10.07. hétfő -Előkészítés

 

10.08. kedd- Az emlékezés napja (rövidített órák)

-13 órakor ünnepi megemlékezés a Szent István épületnél az iskola teljes közössége előtt.

Alsósok az ünnepség előtt, felsősök utána ebédelnek.

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

– „Visszapillantás 80 évre” kiállítás megnyitása

Időpont: 15.30

Helyszín: ének terem + zsibongó

Lengyel Károly igazgató köszönti a vendégeket.

Óvádi Péter országgyűlési képviselő, Porga Gyula polgármester, Szauer István tankerületi igazgató köszöntő beszéde.

Kulturális műsor kb.15 perc

 

Lengyel Károly átadja Rásky Mihálynénak, egykori kollégánknak az emlékdiplomát.

Ünnepélyes keretben a „Dózsa Iskola Díszpolgára” cím átadása Rasovszky Kristófnak.

Díszoklevél átadása „Generációk a Dózsában” pályázathoz kapcsolódóan felnőtteknek.

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

10.09. szerda – A kultúra napja

„Nekünk 80” –műveltségi vetélkedő az alsó tagozatnak

Időpont: 13.30 (alsós munkaközösség)

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

„80 perc alatt a Föld körül” irodalmi barangolás felsősöknek

Időpont: 14.30 (magyar munkaközösség)

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

(K)ÉSZ VAGYOK! SNI és BTM-es gyerekeknek vetélkedő

Időpont: 14.30 (Wéber Csilla, Scher Noémi)

 

Interaktív matematika verseny minden évfolyamból a 80 jegyében tanórai keretben. (matematika munkaközösség)

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

„Hála percek” 17 órakor – rövid műsor, felolvasás a könyvtárban- meghívott szülők, tanulók (Bencsik Józsefné)

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

10.10. csütörtök – A művészetek napja (rövidített órák)

-Kézműves délután – alsó tagozat

Időpont:13.30-15.00 (alsós munkaközösség)

bütykölde

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

„Bütykölde” Kézműves délután és táncház-felső tagozat

Időpont:13.30-15.00 (Lambert Zsuzsanna)

 

Logiscool bemutató45 (külső előadó 1 óra időtartamban informatika terem Ravasz Imréné)

 

 

-Filmklub felsős diákoknak angol nyelven

Időpont:13.30-15.00 (Kisné Hudák Katalin)

>>Bütykölde, Logiscool, Filmklub fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

 

-Flashmob-ének  ELMARADT!korus

 

 

10.11. péntek-A diákok napja – tanítás nélküli munkanap 8.00-14.00

A tanulók 8.00-9.00 között osztályfőnökeikkel osztálytermükben átbeszélik a nap rendezvényeit.

Programok:

80 km váltófutás az iskola körül az egész iskola számára

Időpont:7.30-15.00 (Orbán Zsolt)

Osztályonként 8 kör, osztályfőnökök megkapják az időbeosztást.

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

Mozdulj rá! 6 állomásos akadályverseny, sportfoglalkozás alsó tagozatnak

 

-Időpont: 9-10.45 (alsós diákönkormányzat)

 

A felső tagozatosok számára 5-7. évfolyamon iskolatörténeti kiállítás megtekintése, vezetéssel.

Időpont: 8-13.30 (osztályok beosztása külön, minden osztályfőnök megkapja,12.30 után kezdődik nekik a futás)

(Lambert Zsuzsanna, Kis Attila)

 

Sport és technika –felső tagozat

9.00-13.00 go-kart szlalom verseny (Bán Mihály)

kerékpár, roller szlalom verseny (Csongrádiné Baksa Katalin, Balogh Zsanett)bicikli

11.00-12.00 kosárdobó verseny 80 találat, megadott idő alatt (Pap Ervin)

Előzetes nevezés a tanároknál!

 

Programlehetőségek a felső tagozat tanulóinak a délelőtti órákban:

-sporteszközök kihelyezése az udvarra 9.00-14.00 (Lambert Zsuzsanna, Bán Mihály)

-robottechnika felső zsibongó 9.00-10.30 (Ravasz Imréné, Morvai Gabriella)

-filmvetítés a könyvtárban 9.00-11.00 (Bencsik Józsefné)

-társasjáték 108-as teremben 9.00-13.00 (Wéber Csilla, Scher Noémi)

-csocsó alsó folyosón 9.00-13.00 (Horváth Gyula)

-Dózsa szobor mellett íjászat 9.00-13.00 (Kovács Kristóf)

-játékos foglalkozás informatika teremben 9.00-13.00 (Széplaki Lea, előzetes jelentkezés a tanárnőnél előre)

-játékos foglalkozás a szavakkal az informatika teremben 9.00-13.00 (Horog Zsuzsanna)

-óriásfestészet az udvaron 9.00-13.00 (Ilcsik Andrea)

-kötélhúzás Dózsa szobornál 9.00-13.00 (Légrádi Enikő, Horváth Nikolett-10 fős csapatok, előzetes jelentkezés a tanárnőnél)

-távirányítós autóval akadályverseny IV. tornaterem 11.00-13.00 (Plutzer Ferencné)

-természettudományos kísérletek udvari osztályteremben 9.00-13.00 (Hannig Barbara)

-az interaktívtáblás termekben filmvetítés, osztályfőnökök választják ki a filmet, időpontot

-osztályteremben diákok által hozott csemegék, italok elfogyasztása (osztálypiknik)

 

Sikeres Dózsások- közönségtalálkozó volt Dózsásokkal

Időpont: 11.00-12.00 (osztályképviselők 4-8. évf. osztályonként 4 tanuló

Helyszín: ének terem

(Külön forgatókönyv szerint Halmayné Badacsonyi Márta, Lambert Zsuzsanna, Kovács Kristóf)

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

Elsősavató

Időpont: 13.30

Helyszín: ének terem

(alsós mk., alsós diákönkormányzat)

>>Fényképek ide kattintva megtekinthetők<<

 

-Időkapszula elhelyezése

Időpont: 13.30unnamed

Helyszín: iskolatörténeti múzeum (Bán Mihály, Lambert Zsuzsanna)

 

EGYÉB PROGRAM: „Dózsa 80„ pont az iskola területén, ami egész héten lehetőséget biztosít a diákoknak fényképek készítésére

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum