SULIRÁDIÓ

Sulirádió

2019.június 11.

Jó reggelt és kellemes napot kívánok kedves dózsás diáktársaim. Bizonyára már minden osztályban felkerültek a táblára a várva várt vakáció felirat betűi, s leggyakrabban talán most már arról folyik a beszélgetés, ki hol és mivel tölti majd a szünidőt.

Kedves dózsás diákok! A tanév utolsó sulirádiójával jelentkezünk, mely egyben Ádám utolsó bejelentkezése is. Viviennel és Ádámmal együtt köszönjük egész évi érdeklődéseteket, szerettünk volna friss hírekkel szolgálni a mozgalmas dózsás diákélet történéseiről. Örömmel adtunk hírt a sok tanulmányi, sport és kulturális sikerről.

Külön köszönet azon diákoknak és osztályközösségeknek, akik az Okoskodó műveltségi játékunkhoz küldtek értékes feladványokat.

Az OKOSKODÓ játékunk legutóbbi kérdésére Botsinkay Jónás volt a jó megfejtés, hiszen az ő szinkron hangja volt a Szaffi című ő Kern András. Pfenning Hanna mondja el a jó megfejtőket.

Bognár Levente az 5-d-ből, Heizer Kornél a 2.a-ból,  Sényi Panna és Heizer Alíz a 4.a-ból küldött jó megfejtést.

A filmek témakörben legtöbb jó megfejtést Heizer Alíz és Sényi Panna küldték a 4. a-ból, így ők vehetik át ma a harmadik szünetben a DÖK faliújságnál Lambert Zsuzsa néninél a DÖK ajándékát.

A diákönkormányzatunk a felsős diáknapot a tegnapi napon szervezte meg, amely ez évben is egy városismereti séta volt.

A mai napon minden résztvevő osztály kiértékelheti, hogy mennyire sikerült a menetlevél kérdéseire jó válaszokat adnia, de azt remélem, valamennyien tartalmasan töltöttétek a délelőttöt a királynék városában, s az alsós diákokkal együtt jól esett és esik a finom kézműves fagyi a Völgy fagyizóban. Köszönet a támogatásért a Póta családnak.

Kedves 7. és 8. osztályos diákok! A mai napon a 2. és 3. órában lesz a ballagási főpróba.

A mai napon a négy osztályfőnöki órát követően a 8.-7.-6. osztályok majd az 1. és 5. osztályok és a 2. 3. és 4. osztályok ebédeljenek osztályfőnökeikkel és osztálytanítóikkal.

Nem csak az osztálytársainktól búcsúzunk egy kis időre, de a 8. osztályos diáktársaink hamarosan elköszönnek majd szeretett iskolájuktól.

Zsuzsa nénivel együtt kívánjuk, hogy váljanak valóra álmaik, vágyaik és szép emlékekkel gondoljanak vissza egykori alma materükre.

Szeretnénk, ha tudnátok, hogy hiányozni fogtok és szeretettel visszavárunk Benneteket.

Szeretném Hunyadvári Ádámnak – a diákönkormányzatunk és valamennyi dózsás diák nevében – megköszönni a sok éves megbízható és színvonalas közreműködését a sulirádiós adásokban, és az értékes közösségi munkáját. Kedves személyiséged hiányozni fog nekünk, reméljük szívesen térsz majd vissza egykori iskoládba. Kedves Ádám! Emlékül kérlek fogadd tőlünk szeretettel egy korábbi iskolai költészetnapi fellépésen készült fotódat. Nagyon örülnénk, ha az akkor énekelt dalt, mint dózsás diák még egyszer hallhatnánk tőled.

Légy jó mindhalálig című musicalből Az élet szép című dal.

Kedves dózsás diákok és pedagógusok, iskolánk dolgozói! Zsuzsa nénivel és Ádámmal együtt nagyon kellemes szünidőt és felhőtlen időtöltést kívánunk mindenkinek. Legyen szép és örömteli napjuk a név-és születésnapos diáktársaimnak. Megköszönve az egész éves kitartó és megtisztelő figyelmet,

KELLEMES VAKÁCIÓT KÍVÁNUNK !!!