Felhasználó: > 4 vendég

A Nagy Digitális Kaland

2019. április 26-án pénteken iskolánk adott otthont a Nagy Digitális Kaland vetélkedőnek.

A versenyen 33 veszprémi és Veszprém környéki iskola versenyzett.

A remek hangulatú versenyről Kocsis Júlia és Veres Szofi 4. a osztályos tanulók írtak élménybeszámolót.

A mi Nagy Digitális Kalandunk

Közösen számoltunk vissza 5-4-3-2-1, majd kezdetét vette a történelmi korokon átívelő kaland. Csoportokban dolgoztunk, laptopon illetve tableten oldottunk meg érdekes logikai feladatokat, rejtvényeket. A kihívások egyre nehezedtek, egyre komolyabb fejtörést okoztak.

Egy óra állt rendelkezésünkre, de sikeresen megküzdöttünk a feladatokkal, mivel minden csapattagunknak más volt az erőssége.

A bennünk lévő feszültség folyamatosan növekedett, ahogy a csökkent a hátralévő idő.

Amikor az időnk nullára csökkent, hirtelen mindenki számára véget ért a verseny.

Nagy volt az izgalom az eredményhirdetéskor is: sokat készültünk a versenyre és értékes ajándékok vártak a legjobbakra.

Iskolánk eredményesen teljesített, osztályunkból több csapat is a legjobb tíz között volt. A kalandozások után tanáraink közös fényképen örökítették meg a résztvevőket.

Nagyon izgalmas és egyben hasznos is volt ez a verseny, sokat tanultunk belőle. Örök emlékként fog megmaradni mindannyiunkban!

Jövőre is jövünk!!!!!!!

A Nagy Digitális Kalandon készült fényképek ide kattintva megtekinthetők