Felhasználó: > 4 vendég

XI. TANKERÜLETI LOGIKAVERSENY

A Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola logikaversenyt hirdetett a Veszprémi Tankerületi Központ általános iskoláiban tanuló diákok számára, az idei tanévben immár tizenegyedik alkalommal.

Az értékelés évfolyamonként történt, ahol az első három helyezett tanuló tárgyjutalomban részesült.

Iskolánkat három ötödikes és három hatodikos diák képviselte, akik mindannyian szépen helyt álltak a versenyen.

Ötödik évfolyamon

Érsek Mózes (5.a osztály, felkészítő tanára: Lengyel Károly) 4. helyezést ért el;

Vámosi Ferdinánd (5.a osztály, felkészítő tanára: Lengyel Károly) 9. helyezést ért el;

Pölös Petra (5.a osztály, felkészítő tanára: Lengyel Károly) 14. helyezést ért el;

tankerXI2

Hatodik évfolyamon

Dobos Benedek (6.b osztály, felkészítő tanára: Széplaki Lea) 2. helyezést ért el;

Vámosi Kamilla (6.c osztály, felkészítő tanára: Széplaki Lea) 3. helyezést ért el;

Krizmanich Kata (6.b osztály, felkészítő tanára: Széplaki Lea) 8. helyezést ért el.

Büszkék vagyunk Rátok!