Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Felvételt nyert tanulók.

Kedves Szülők!

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk valamennyi beiratkozó tanulót felvette, és biztosítani tudta, hogy a szülők által jelzett tagozaton tanulhassanak.

Köszönjük megtisztelő bizalmukat!

Az osztályokba sorolást a tanítók bevonásával elvégeztük.

A 2019/2020-as tanévben három első osztály indul.

 

1.A
Német Nemzetiségi tagozat
Osztályfőnökök: Horváthné Kovács Valéria, Szöllőskeiné Eisenbeck Dóra
1. Albert Emma Panna
2. Érsek Aisa
3. Főczény Ádám
4. Fuit Kincső
5. Hetesi Adrienn
6. Horváth Levente Miklós
7. Kis Máté Csongor
8. Kocsis Vilmos
9. Koppány Luca
10. Medgyasszay Balázs
11. Meszlényi Móric
12. Soltész Ábel Ambrus
13. Tarrósi Bertalan
14. Thury Lotti
15. Tóth László
16. Török Dóra
17. Török Kata
18. Vágenhoffer Milán
19. Varga-Leé Viola
20. Vass Regő Márton
21. Veress Márk
22. Winkler Márk

 

1.B
Német Nemzetiségi tagozat és Normál tantervű Angol-Informatika orientáció (TIA)
Osztályfőnökök: Szabó Józsefné, Török Patrícia
1. Bakonyi Marcell
2. Dolhai Dániel
3. Dvorszky Bence László
4. Gabler-Rácz Balázs
5. Hadnagy Szelli Rodé
6. Horváth Ákos József
7. Kolozsvári Márk
8. Konkoly László Dezső
9. Matulka Ágnes Noémi
10. Matulka Brigitta Fanni
11. Nagy Kincső Júlia
12. Péntek Krisztián Roland
13. Retz Réka Ankisza
14. Révhelyi Lilla
15. Stogica Janka
16. Szűcs-Zsandár Barna
17. Szűcs-Zsandár Hanga
18. Tóth Patrik
19. Varga Levente
20. Vass Dominik György
21. Véber Dániel
22. Zsargó Soma Barna

 

1.C
Normál tantervű Angol-Informatika orientáció (TIA)
Osztályfőnökök: Bettesné Lengyel Andrea, Lovász Éva
1. Balázs Zétény
2. Cséri Milán Kolin
3. Csizmadia Bercel Máté
4. Dobos Regő
5. Fehér Titusz
6. Hajdu Csenge
7. Hargitai Nóra
8. Holló Benett Richárd
9. Horváth Jázmin Mimi
10. Klausz András Zalán
11. Kővári Korina
12. László Kíra Mária
13. Moravetz Péter
14. Schőnig Brúnó
15. Simon Ádám Attila
16. Sipos Zora
17. Szabó Balázs
18. Takács Flóra
19. Tanai Gréta
20. Tihanyi Balázs
21. Tivolt Ivett
22. Tóth Marcell
23. Vörös Vivien
24. Záhonyi Lázár

 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Digitális Oktatás
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum