SULIRÁDIÓ

2019.február 04.

Sziasztok kedves dózsás diáktársak! A sulirádió február 4-ei adásának kezdetén szeretettel köszöntjük a héten név- és születésnapjukat ünneplő diákokat, sok örömet és boldogságot kívánva!

Kedves felsős diákok! Jövő hét hétfőn 7.50-kor iskolagyűlést tartunk a felső zsibongóban.

Ilcsik Andi néni kérte a következő közlemény beolvasását, melynek szívesen teszünk eleget. Az alsó tagozat farsangi dekorációjának , a nagy méretű álarcoknak az elkészítéséért köszönet és dicséret illeti a következő tanulókat:

Fajd Sára 5.c, Juhász Anna és Krizmanich Kata 6.b, Nyeste Indira és Szabó Viktória 7.b, Komáromy Liza, Csóka Panna, Horváth Róbert, Szücs Dorina, Heizer Nóra, Kocsis Hanna, Kerekes Júlia, Sándor Bori, Várszegi Zalán, Varjú Fanni és Boros Bettina a 8.a-ból

Faragó Kíra, Simon Gergő, Velekei Roland, Böröcz Döníz, Soós Máté 8.b-s diákok, Faragó Márk, Martonosi Milán, Vajda Bálint a 8.c -ből

Veres Szofi , Balázs Eszter és Kocsis Júlia 4.a osztályos tanulók

Csóka Léna, Csirke Benigna, Pfennig Hanna, Csillag Gréta, Kovács Anna, Szilák Enikő, Schmidt Anna és Font Lili a 6.a -ból

Köszönjük az értékes segítségeteket és a felsős farsangra is szívesen fogadjuk a dekorációkat!

Az OKOSKODÓ múlt heti kérdésére adott helyes választ és a jó megfejtők neveit Márton Lillától hallhatjuk.

A múlt heti kérdésemre a jó megfejtés Mindkét kérdésre 19-en válaszoltak helyesen.

Ők, Varga Leé Szabolcs 5.a, Adorján-Csomai Vivien 8.a, Dukay Laura 3.b, Vámosi Fernidánd 5.a, Vadas Márk 6.b, Grám Laura, Pfenning Luca, Heizer Alíz, Vörös Nóra, Kocsis Júlia, Hagemann Kata 4.a – tanulók, Tamás Eszter 3.b, Nyeste Indira 7.b, Kovács Botond 5.a, Fischer Anna, Kovács Jázmin, Király Nóra, Holló Máté 6.c-s diákok. Gratulálunk!

A következő négy hét Okoskodó kérdéseit köszönjük az 5.a osztályos diákoknak. Halljuk az első kérdést.

Az Okoskodó műveltségi játékunk múlt havi értékelésére a jövő héten kerül sor, azon tanulókat jutalmazza a diákönkormányzat, akik mind a négy kérdésre jó választ adtak.

Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a következő gondolatot, mielőtt bárki szóval vagy tettel bántaná diáktársát! Úgy bánj másokkal, ahogyan szeretnéd, hogy veled bánjanak! Nagy igazság, csak gyakran elfelejtkezünk róla a mindennapokban.

Megköszönve figyelmeteket, Szép és mosolygós napot, élményekkel teli hetet és a 3-4. osztályos farsangolóknak nagyon jó szórakozást kívánunk és most átadom a szót Márta néninek!