SULIRÁDIÓ

2019.január 14.

Jó reggelt kívánok kedves dózsás diákok! Köszöntünk Benneteket, remélve, hogy az influenza járvány sem dönt ágynak bennünket a farsang közeledtével.

Szép napot, kellemes hetet kívánok nektek én is.

Amint arról Bánné Borbás Éva néni értesített bennünket az Eötvös Károly Könyvtár által meghirdetett megyei olvasópályázaton Sasvári Enikő 2.b osztályos tanuló az első helyen végzett.

Gratulálunk a szép eredményhez Enikőnek és felkészítőjének!

Kedves diákok! Az Okoskodó műveltségi játékunk múlt heti kérdésére adott jó választ és a helyes megfejtők neveit a kérdés feltevője, Kolozsvári Petra ismerteti.

A legendás állatok első és második részének a címe a legendás állatok és megfigyelésük valamint a legendás állatok Grindewald bűntettei volt.

Tizenheten küldtetek jó választ, Vörös Nóra 4.a-s tanuló, Varga – Leé Szabolcs, Kovács Botond, Vámosi Ferdinánd az 5.a-ból, Boros Amanda, Vajj Jázmin, Kisdi Boglárka, Baróti Nóri, Schuszter Regina és Böröcz Röné az 5.c-ből, Vadas Márk 6.b, Fischer Anna, Kovács Jázmin, Király Nóra a 6.c-ből, Font Lili és Schmidt Anna 6.a-ból valamint Nyeste Indira a 7.b-ből, gratulálunk a jó megfejtőknek.

A következő kérdést Márton Lilla 6. c osztályos diáktól halljuk

Kedves diáktanács tagok! Pénteken délután két órakor tartjuk a diáktanács következő ülését, ahová osztályonként kérem, hogy legalább egy képviselő jöjjön el.

Arra buzdítanék mindenkit, hogy ossza meg velünk – névvel ellátva- az ötletládán keresztül is, hogy a február 22-ei felsős diák farsangon milyen programoknak örülnétek és vennétek részt ezek szervezésében, valamint nagyon hangulatos és szórakoztató lenne, ha mind többen jelmezbe bújnánk vagy műsorral készülnénk a február 22-ei farsangi mulatságra.

Szívesen fogadjuk a tombola felajánlásokat és a dekorációs kellékeket is.

Mindenkinek kívánok egy utolsó nagy lendületet és erőbedobást a félévi jegyek lezárása előtt, bár aki ellazsálta ezt a néhány hónapot, az ne bízzon a csodában, mert az csak a mesében létezik.

Mielőtt Márta néninek átadnám a szót, a következő idézettel köszönnénk el tőletek egyúttal örömteli név- és születésnapot kívánva az ünnepelteknek!