Felhasználó: > 4 vendég

SULIRÁDIÓ

2019.január 07.

Jó reggelt, sziasztok kedves dózsás diákok. Zsuzsa nénivel és Viviennel együtt köszöntelek Benneteket, a sulirádió ezévi első adását hallhatjátok.

Remélve, hogy valamennyien kipihentük magunkat a téli szünidőben, boldog új évet és kellemes ráhangolódást kívánok az idei esztendőre.

Mosolygós és szép napot kívánok én is mindenkinek és neked is kedves Ádám és Vivien.

Kívánjuk, hogy legyen élmény teli és boldog az új esztendőnk, kísérjen bennünket sok szerencse és teljenek vidáman napjaink.

A diáktanács következő megbeszélését jövő pénteken délután 2 órakor tartanánk a 004-as teremben, ahol többek között a február 22.-ei a felsős farsang előkészületeit megbeszélve, a beérkezett programjavaslatokat is fontolóra vesszük.

Ezért diáktanács tagokon kívül, az ötletládán keresztül is várjuk a farsanggal kapcsolatos ötleteiket.

Itt szeretném kérni, hogy a zeneszámokra és az ötletládába is névvel ellátva adjatok le javaslatot, mert a névtelen kéréseket sajnos nem tudjuk figyelembe venni.

Kedves diákok továbbra is várjuk írásaitokat, fotóitokat, beszámolóitokat a diákélet történéseiről a honlapra.

Ebben a hónapban köszönjük a 7. b osztályos diákoknak a tej és gyümölcsszállítást. S még egy rövid gondolat, jó volt tapasztalni, hogy komolyan veszitek és támogatjátok a csend percek kezdeményezést és köszönet Bán Misi bácsinak, hogy megtalálta a lehetőséget arra, hogy legalább a percre elcsendesedjünk és figyeljünk magunkra.

Kérem ezért, hogy lehetőleg senkise zavarja meg ezt az egypercnyi nyugalmunkat.

Az Okoskodó fejtörő játékunk múlt havi kérdéseit Bikádi Csongor 5. b-s tanulónak köszönjük.

A négy kérdésből négy jó megfejtés érkezett Hagemann Kata 4. a, Marton Dániel 7. b osztályos diáktól, akiknek szívből gratulálunk és kérem, hogy a diákönkormányzat ajándékát a kérdésfeltevő Csongorral együtt vegyék át a mai napon a harmadik szünetben

3-3 jó választ adtak Bikádi Emese 3.a, Gáncs-Pető Levente 5.c, Vadas Márk 6.b, Vörös Nóra 4.a osztályos diákok, nagy-nagy dicséret nekik is, így őket is szeretnénk jutalmazni, kérem, hogy a harmadik szünetben keressenek meg a főportánál.

E havi kérdéseket az filmek témakörben Kolozsvári Petra és Marton Lilla 6. c osztályos diákoknak köszönjük.

Petrát kérem, hogy tegye fel az első kérdést.

Eheti kérdésem, amire csütörtökig várjuk a megfejtéseiket a következő.

Mi a legendás állatok 1. és 2. részének címe?

Szeretettel kívánunk nagyon boldog név- és születésnapot az ünnepelteknek, élmény dús, szép hetet kicsiknek és nagyoknak!

Megköszönve kitartó figyelmeteket, most átadom a szót Badacsonyi Márta néninek.

Lambert Zsuzsanna

felsős diákönkormányzatot segítő pedagógus