Virágosítottunk

Az alsó tagozatos 3.b osztály az alsós épületnél lévő kőládánál gyomlált.

Nagyné Csapó Mariann néni és Lőrincz Panna, Jámbor Hanna (6.b) Sági Letícia és Csóka Léna  (6.a) és a 7.c-ből Csillag Zsolt és Szalóki Máté pedig a többi  az udvari dézsát tette rendbe.

A tavaszi évelők egy része, köszönhetően a tartósan kellemes időnek, még mindig vírit, de a csodálatos színekben pompázó árvácskának is találtunk helyet.

Diákönkormányzatunk alapítványi támogatással vásárolt virágainak egy része, köszönhetően Mészölyné Kolonics Ágnes portásunknak, aki lelkesen vállalta azok beszerzését és beültetését, már a főépület bejáratának és az utcafront kődézsáit díszíti.

Reméljük, hogy mindenki örömére szolgál látványuk, s a diákok részt vállalva gondozásukban, vigyáznak is udvarunk díszeire.

Lambert Zsuzsanna

felsős diákönkormányzatot segítő pedagógus