A zene az kell…

Színjátszó csoportunk előadása a Zene Világnapján

Iskolánk, Fertig Erzsébet által vezetett színjátszó csoportja nagy sikerrel mutatkozott be a Dózsa városi nyárbúcsúztatón, s az ott előadott darab előadására kértük fel a diákokat a Zene Világnapján, október 1-jén. az ének teremben.

Egyed Brigitta ötlete nyomán színpadra állított darab fő mondanivalója szerint a zene minden élethelyzetben átsegít a nehézségeken, örömet, vigaszt és élményt nyújt, s része minden napjainknak.

A lelkes 5. és 6. osztályos diákok táncos élőzenés kedves játéka elnyerte az 5. és 6. osztályos diákokból álló közönség és tanáriak tetszését is,hisz kitartó figyelemmel kísérték az előadás minden percét.

Köszönjük a maradandó élményt a napközis csoportok, diákjaink  nevében Fertig Erzsébetnek és tanítványainak, a fotókat pedig Takács Brigitta tanár nőnek.

A fotók a honlapunk képgalériájában megtekinthetőek.

Az eseményen készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

Lambert Zsuzsanna

napközis nevelő