Házi focibajnokság a felső tagozaton

Diákönkormányzatunk által harmadik ízben hirdetett és támogatott házi foci bajnokságot öt csapat részvételével április 27-én, pénteken rendeztük a felső tagozaton.

Az Orbán Zsolt tanár úr vezette körmérkőzéseken az 5-6. évfolyamon az 5.a, 6.b és 6.c osztály 5+ 2 fős csapatai a 8. évfolyamon a 8.b és 8.c csapata döntötte el a helyezéseket.

Mindegyik csapat sportszerű küzdelmet vívott.

5-6. évfolyamon

A dobogós 3. helyen a 6.c, a 2. helyen az 5.a, és a dobogó 1. helyén a 6.b csapata végzett.

8. évfolyamon

2. helyen a 8. b és a  1. helyen a 8. c csapata végzett.

Izgalmas és sportszerű meccseket láthatott a napközis osztályokból álló szurkoló közönség, s a csapatok is láthatóan élvezték a játékot. Az 5. a lelkes és jótorkú lányokból álló szurkoló csapata is részese volt, hogy az 5. a gárdája a 6. osztályosok között a 2. helyen végezzen.

Köszönet Nagyné Csapó Mariann tanárnőnek lebonyolításhoz nyújtott segítségéért.

A csapatok a diákönkormányzat ajándékait vehették át Lambert Zsuzsanna felsős DÖK segítő pedagógustól és Orbán Zsolt tanár úrtól.

Reméljük a jövő évi házi bajnokságon még több csapat részvételével élvezhetjük az izgalmas mérkőzéseket.

Gratulálunk a csapatoknak!

Felsős Diákönkormányzat

A focibajnokságban készült fényképek ide kattintva megtekinthetők