FÖLD NAPI TÉMANAP – 2018

FÖLD NAPI TÉMANAP- 2018. ÁPRILIS 26.(csütörtök)

SULIRÁDIÓ TÁJÉKOZTATÓ (ÁPRILIS 23.)

Néhány fontos információt szeretnék megosztani veletek a csütörtöki Föld napi felsős témanapról, mely a diákönkormányzatunk szervezésében zajlik.

Mottónk : Élj műanyag nélkül!

A témanap időbeosztása a következő lesz:

7.50-8.00-ig tájékoztató az iskolarádióban, melyet minden osztály a saját termében hallgat meg

osztályfőnökeikkel.

Témanap: 8.05- 9.45 illetve 10.05- 11.45-ig forgó színpad szerűen

Legkésőbb 8. 05-re legyenek:

• évfolyam a testnevelés helyszínen, az 1. sz tornateremben, tornafelszerelésben
  • évfolyam az informatikai helyszíneken, 104 a-b., 108-as, 111., teremben, tolltartóval
  • évfolyam a történelem helyszínen, az énekteremben, tolltartóval
  • évfolyamnak tájékoztató a 105-ös teremben a műveltségi vetélkedőről, menetlevelének átvétele

Osztályonként 3 csapatot várunk, amely 7-8 fős lehet, tolltartó kell

Ez után 9. 45- 10.00 óráig tízórai szünetet tartunk, az ebédlőben zöldség- és gyümölcskóstoló.

Ezt követően legkésőbb 10. 05-re legyetek a kiírás szerinti helyszíneken.

• évfolyam a 105-ös biológia terembe jöjjön, az osztályonkénti 3 csapatot várunk, tolltartót hozzon magával, menetlevelet a műveltségi akadályversenyre itt kapjátok meg.
  • évfolyam az alsós zsibongóban gyülekezzen osztályonként 3 csapatot alakítsatok. Itt kapjátok k meg a menetlevelet Bán Mihály tanár úrtól. A technika és rajz helyszínekre tolltartót vigyetek.
  • évfolyam (Határtalanul projekt résztvevői) az énekteremben maradnak
  • évfolyam az 1. sz tornateremben , tornafelszerelésben.

A témanap értékelését és jutalmazását a diákönkormányzat támogatásával, a testnevelés helyszínt kivéve a május 14-ei iskolagyűlésen tervezzük.

Várhatóan 11.45-kor fejeződik be a Föld napi témanapunk.

Ebédelési rend: Ezután a 7. és 8. osztályos diákok az osztályfőnökeikkel mehetnek ebédelni, majd kb. 12.15-kor (figyelembe véve az alsós ebédelési sorrendet) az 5. és 6. osztályosok ebédelnek egymás közötti megbeszélés szerint az osztályfőnökeikkel vagy napközis nevelőikkel.

FONTOS:

• Erre a napra tolltartót és az 5. és 8. évfolyam tornafelszerelést hozzon magával.
  • Az udvarra tervezett helyszíneket (6. évfolyam) rossz idő esetén (eső, viharos szél) a technika teremben (lövészet) és az alsós zsibongóban (gokart) rendezzük meg.
  • Ezen a napon az ebédet követően kezdődik a délutáni napközi és szokott időben a tanulószoba.
  • Az 5. és 6., 7. órák a felső tagozaton elmaradnak, kivéve a fejlesztő, gyógytestnevelés ás alsós órákat, szakköröket és más egyeztetett délutáni tanórákat.

Élmény teli napot, tartalmas időtöltést kívánok a felsős diákoknak, egyúttal megköszönöm a kollégáknak, az iskola munkatársainak az előkészítéshez és lebonyolításhoz nyújtott értékes segítségüket.

Lambert Zsuzsanna

felsős DÖK segítő pedagógus