Újabb siker az Észforgató versenyen

2018.március 21-én rendezte meg immár második alkalommal a Seregélyesi Baptista Általános Iskola a regionális Észforgató csapatversenyt.

A verseny kiírása szerint vegyes életkorú gyerekekből kellett összeállítani a csapatokat. Iskolánkat két csapat képviselte a versenyen.

Tanulóink szórakoztató, de azért nem könnyű logikai és kreativitást igénylő feladatokban mérték össze magukat 5 megye 30 csapatával. A verseny után kézműves foglalkozáson vettek részt, majd filmvetítés következett. A megfáradt kicsiket finom uzsonna várta, melyet igen jó étvággyal fogyasztottak el.

Minden verseny csúcspontja természetesen az eredményhirdetés. Csapataink izgatottan várták, vajon milyen eredményt sikerült elérniük.

„A tudás bajnokai” nevű csapatunknak sikerült duplázni, ugyanis az idén is második helyet szereztünk!

Csapattagok voltak:

Gabler-Rácz Márk 2.c

Knoll Kristóf 3.b

Szarvas Ádám 4.c

Másik csapatunk, az „Agymenők” ugyan most nem került dobogóra, de becsületesen küzdött.

Csapattagok:

Holl Benjamin 2.b

Kovács Donát 3.b

Király Dávid 4.b

Gratulálunk mindkét résztvevő csapatunknak! Ügyesek voltatok fiúk!

Csilla néni és Noémi néni