A KÖRNYEZETVÉDELMI VILÁGNAP

Az év környezetvédője

pályázatot

A pályázat tárgya

Pályázni lehet olyan írással (pl. szorgalmi feladattal, iskolai dolgozattal, stb.), ötlettel (pl. javaslat a szép környezet kialakításának és megtartásának módjára), tevékenységgel (pl. egy terület rendben tartása, hulladékgyűjtés, stb.), amely az iskola, a város; a szűkebb vagy tágabb környezet állapotának megőrzését, gyarapítását segíti.

Pályázhatnak olyan egyének vagy közösségek (osztályok, kisebb csoportok) aki/akik a nyári szünetben vagy a 2017-18-as tanévben végzett tevékenységével a fenti céloknak megfelelnek.

A pályázat benyújtásának módja

A pályázatot 2018. április 16-tól május 31-ig lehet benyújtani a diákönkormányzatnak.

Amennyiben írásműről, pl. iskolai dolgozatról van szó, akkor magát a dolgozat szövegét, amennyiben ötletről, akkor az ötlet leírását, amennyiben végrehajtott cselekedetről, akkor annak időpontját, leírását és a résztvevők nevét kell a pályázatban szerepeltetni.

Eredményhirdetés: 2018. június közepén

Díjazás