Farsang az alsó tagozaton

2018. február 10-én szombat délelőtt tartottuk az alsó tagozatos farsangot.

Elsőként az osztályok műsorait láthattuk: a 4. c-sek az MKB indulóra táncoltak. A 2. b osztály Pinokkióit a 4.a matrózai követték. Ezután a 4.b-sek a Grease c. musicalből egy hangulatos zenei válogatásra táncoltak, majd a 2.a  Nagy ho-ho-horgászai következtek.  A 2.c tűzmanóinak táncát és a 3.b Jégvarázslatos előadását egy meglepetés produkció követte: a pedagógusok a Hegedűs a háztetőn c. darabból adtak elő egy táncos jelenetet. Minden műsorszám fantasztikus volt, amit természetesen hatalmas tapssal jutalmazott a közönség.

Ezt követte a jelmezes felvonulás, ahol –mint mindig – rengeteg ötletes jelmezt láthattunk. A legkreatívabbak évfolyamonként jutalmakat, illetve tortát kaptak.

Egyik volt diákunk, Szabó Dorottya és barátai vezetésével és segítségével az idén is nagyon sok kisgyereket sikerült táncra bírni. Természetesen volt táncverseny is, amit évfolyamonként díjaztunk. Ezután lehetett átvenni a tombolanyereményeket, különdíjakat, fődíjakat, valamint a belépőjegyek közül is sorsoltunk.

Mindezek közben volt csillámtetoválás, büfé és a szülőknek kávéház.

Szeretnénk megköszönni minden kedves szülőnek a részvételt, a segítséget, a felajánlásokat, a tombolatárgyakat, amivel gazdagították és színesítették gyermekeik farsangját.

Az alsós farsangról készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

Rácsainé Nyiri Andrea
                                                           alsós diákönkormányzatot segítő pedagógus