Felhasználó: > 3 vendég

Floorball bajnokságot rendeztünk

Diákönkormányzatunk által első ízben hirdetett és támogatott floorball bajnokságot december 8-án, pénteken rendeztük a felső tagozaton.

Orbán Zsolt tanár úr vezette 10 perces körmérkőzéseken a négy csapat sportszerű küzdelmet vívott és döntötte el a helyezések sorsát, így

a 4. helyen a 6. c,

a dobogós 3. helyen a mindennapos tesisek,

a 2. helyen a 7. c és

a dobogó 1. helyén a 8. b-sek 6 fős csapata végzett.

Izgalmas és sportszerű meccseket láthatott a napközis osztályokból álló szurkoló közönség, s a csapatok is láthatóan élvezték a játékot.

Köszönet Samu Barnabás 6. a osztályos diáknak és Csapó Mariann tanárnőnek lebonyolításhoz nyújtott segítségéért.

A csapatok a diákönkormányzat ajándékait vehették át Lambert Zsuzsanna felsős DÖK segítő pedagógustól és Orbán Zsolt tanár úrtól.

Reméljük a jövő évi házi bajnokságon még több csapat részvételével élvezhetjük az egyre inkább közkedvelt floorball mérkőzéseket.

Gratulálunk a csapatoknak!

Felsős Diákönkormányzat