Felhasználó: > 2 vendég

Ovis kupa

IMG_5832

Iskolánk minden év novemberében megszervezi az Ovis Kupa rendezvényét. Amely szervesen kapcsolódik az Ovisuli programjához.

Az Ovis Kupa már hosszú évek óta tartó sportesemény, amely nagy népszerűségnek örvend a város óvodáiban. Hiszen évek óta nagy létszámban és nagy lelkesedéssel hozzák el ovisaikat az óvó nénik.

Ilyenkor hangulatos és játékos sportversenyeken vesznek részt a picúrok, ahol egyszerre több csapat küzd a kupáért. természetesen a győzelem mellett egymás és a Dózsa iskola megismerése is a cél.

Az érzelmekkel túlfűtött versengést követően iskolánk ebédlőében mindig vendégül látjuk a teljesen kiszáradt és kiéhezett gyerekeket.

Majd a frissítést követően igazgatónk dicsérő szavai után apró ajándékokkal kedveskedünk vendégeinknek, abban is bízva, hogy jövőre talán már ifjú Dózsásként lépik át az iskola küszöbét.

2016-ban 11óvoda, 2017-ben 8 óvoda vett részt a vetélkedőn s mind a két alkalommal a Bóbitások nyertek. Így másodszor  hódították el a kupát.

Az ovis kupán készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

Orbán Zsolt