Olvasópályázat

Véget ért az Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtárának olvasópályázata.

A tanév során, félévenként egy könyvet kellett figyelmesen elolvasni, és kitölteni a hozzá tartozó kérdőíveket.

A legkisebbek korcsoportjában (1.-2. oszt.) iskolánkat egyetlen vállalkozó kedvű tanuló képviselte, (sőt, mindhárom korcsoportban egyedüli Dózsás volt) Németh Zétény 2/B osztályos tanuló az első fordulót a 4. helyen zárta, 80 maximális pontból 77 pontot megszerezve.

A második fordulóban hibátlan teljesítménnyel, 110-ből 110 pontot szerezve megosztott első helyen végzett harmadmagával.

Összesítést követően egy hajszállal, vagyis 1 ponttal maradt le a dobogó 3. fokáról. De az elért 4. hely nem ad okot a bánkódásra.

Hatalmas gratuláció illeti a kitartásáért, a szorgalmáért. Ezzel is egy újabb területen jó hírét öregbítve a Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskolának.

Büszkék vagyunk rá!