Felhasználó: > 3 vendég

Tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a leendő első osztályos tanulók szüleinek 2017. május 03-án
(szerda) 1700 órakor tartunk szülői értekezletet az iskola Ének termében.

Itt adjuk át Önöknek az iskolakezdéshez szükséges tanszerek, tankönyvek jegyzékét. (Ez évfolyamonként és osztályonként felkerül majd az iskola honlapjára is.)

Tájékoztató a diákigazolvány igényléssel kapcsolatban:

1. A diákigazolványok vonatkozásában az adatfelvételezési feladatot, továbbá a fénykép és az aláírás felvételét az igénylési folyamat szerint az okmányirodák végzik.

Az ügyet intéző iroda: Kormányhivatal

Címe: 8200 Veszprém, Budapest u. 3-5.

Ügyfélfogadási idő:

Hétfő:  700-1700

Kedd-Szerda:  800-1700

Csütörtök:       800-1800

Péntek:           800-1400

Szükséges iratok:

• Személyazonosító igazolvány vagy
  • Érvényes útlevél
  • ezek hiányában születési anyakönyvi kivonat
  • Lakcímkártya

A diákigazolvány igényléshez a 14 év alatti kiskorú tanuló esetében a törvényes képviselő megjelenése szükséges.

1. Az okmányirodai fényképezést követően az iskolában kell kérni az igazolvány igénylését.

Kérjük, szíveskedjen magával hozni az előbb felsorolt iratokat, valamint az okmányirodában kapott adatlapot.

Az iskolatitkár elektronikusan igényli az igazolványt. Önnek lehetősége van eldönteni, hogy az állandó vagy ideiglenes lakcímére vonatkozóan kéri kiállítani a diákigazolványt. Nagyon fontos, hogy az Ön által kiválasztott lakcím szerepeljen az országos lakcímnyilvántartó adatbázisban, ellenkező esetben nem gyártják le a diákigazolványt.

Az elkészült diákigazolványt az azon szereplő lakcímre postázzák.

Április 27-től, tanítási napokon hétfőtől-csütörtökig 8-16 óráig, pénteken 8-13 óráig leadhatják diákigazolvány igénylőlapjukat a gazdasági irodában.

Ekkor is lesz lehetőség tanuló balesetbiztosítás kötésére.

Veszprém, 2017. április 20.

Lengyel Károly