SULIRÁDIÓ

2017.február 27.

Sziasztok kedves dózsás diáktársak! A sulirádió februári utolsó adását hallhatjátok.

Továbbra is kérünk Benneteket, aki szeretné a farsangon készült fotóit vagy élménybeszámolóját megosztani a honlapunkon, az küldje el azt iskolánk e-mail címre, amely a honlapunkon és a DÖK faliújságon is elérhető lesz.

Szép napot, kellemes hetet kívánok dózsás diákok! Köszönjük szépen a 8.b osztályos diákoknak, hogy az elmúlt hónapokban lelkiismeretesen látták el a büfészolgálatot, s kérem, hogy a következő  márciusban a 7.b osztály vegye át a büfészolgálatot az 1. és 2. szünetben. Itt szeretném kérni, hogy a kosarakat, uzsonnás dobozokat az ebédlői tálaló ablaknál kérjék ki és adják be a diákok. Köszönjük.

A DÖK faliújságon már olvasható a felsős farsang versenyeinek helyezettjei valamint a jelmezverseny csoportos és egyéni díjazottjainak névsora. A csoportos jelmezverseny első megosztott két helyezettje, azaz négy osztály nyert jégpálya belépőt a diákönkormányzat jóvoltából. Reméljük kellemes kikapcsolódást jelent majd az 5.a, 5.c, 6.c és 8.a osztályoknak a korizás.

Köszönöm a diákoknak, akik részt vettek a múlt heti Dózsa szobornál tartott rövid megemlékezésen és koszorúzáson, hogy méltósággal emlékeztek névadónkra.

Csillag Zsolt halak témakörben feltett múlt heti kérdésére a helyes a válasz, a süllő horgászati tilalma március 1-április 29-ih tart, most Zsolt olvassa fel a jó választ küldők neveit és eheti kérdését.

Csillag Zsolt 5. c kérdése: Helyes választ küldtek: Molnár Diána, Segesdi Lili, Mészölyné Ági néni, Nyeste Indira, Németh Lili. Gratulálunk.

Eheti kérdésem: Hány bottal horgászhatsz, ha még nem múltál el 18 éves és nem tetted le a horgászvizsgát?

A 8. osztályosoknak indul hétfőnként 14.00-15. 00 órakor között védőnői foglalkozás, melynek témái főként elsősegélynyújtással kapcsolatosak, de kérhető más jellegű téma is,ami érdekel Benneteket. Licsárné Erika védőnő szeretettel várja az érdeklődőket ma 14 órakor megbeszélésre a védőnői szobába.

A 4. b osztály tanulói a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján kiváló eredményt értek el.  5 megye 72 csapata között a 9. helyen végeztek. Csapattagok voltak Krizmanich Máté, Arnhoffer Márton, Dobos Bernadett, Somlai Gellért. Felkésztőjük Bánné Borbás Éva volt. Gratulálunk !

Azok a 5.- 6.- 7.- 8. osztályos lányok , akik szeretnek focizni, keressék meg Orbán Zsolt testnevelő tanárt.

Szép és mosolygós napot, élményekkel teli hetet kívánunk!  Szeretettel köszöntjük Zsuzsa nénivel együtt a név- és születésnapjukat ezen a héten ünneplőket, sok örömet és boldogságot kívánva nekik!

Hunyadvári Ádám                                   Lambert Zsuzsanna

6.c osztályos diák                                    felsős DÖK segítő tanár