Ipari Informatika verseny

2016. november 25.-én rendezték az Ipari Informatika versenyt.

1. Iskolánk tanulói több csapattal is részt vettek a háromfordulós versenyenimg_3016.

A versenyen 7-8. osztályos tanulók vehetnek részt. A három forduló változatos feladatokat rejtett magában, amelyhez szükség volt az informatikai ismeretekre, valamint kreativitásra. A verseny első fele egy feladatlap kitöltését kívánta meg a diákoktól, de a második fele erősen marketing ismereteket is igényelt a gyakorlatban a versenyzőktől.

A magas színvonalú verseny harmadik fordulója az Ipari iskolában került megrendezésre. Miután a bemutatókat meghallgatták a diákok, a fogadóbizottság pogácsával és üdítővel kínálta a vendégeket, valamint egy informatikai játszóház szórakoztatta a diákokat, míg az eredményeket összesítették a bírák.

Iskolánk 8. osztályosai a 2. helyett szerezték meg.
Csapat tagjai: Hadnagy Zsóka, Pék Julcsi és Papp Kata.

Iskolánk 7. osztályosai a 3. hellyel vigasztalódtak.
Csapat tagjai: Bogdán Benedek, Vízi Péter, Bánó Szabolcs és Koronczai Bence.

Felkészítő tanáruk: Kis Attila  (Attila bácsi)img_3017

Gratulálunk nekik!

A mi csapataink helyzetét egy kicsit nehezítette, hogy pont ezen a nap mindkét csoport délelőtt egy nemzetiségi versenyen is részt vett Városlődön. Ennek eredményeként iskolánk két arany minősítésű oklevéllel is büszkélkedhet az informatika verseny mellett.