takarekossagi-homeroLOGÓ PÁLYÁZAT – TAKARÉKOSSÁGI HŐMÉRŐ

A dózsás diákönkormányzatunk információs jelvény un. logó pályázatot hirdet

a TAKARÉKOSSÁGI HŐMÉRŐ akció megjelenítésére és népszerűsítésére iskolánk diákjainak.

A Takarékossági hőmérő keretében az iskola tisztaságának és épségének megőrzése esetén közösségi célokat valósítunk meg egy virtuális számlán összegyűjtött pénzből.

Az idén megvásároltuk a sílövészethez szükséges puskát, repülő eszközöket szereztünk be, és a főépület tetején lévő Panorámaterasz bebútorozásához veszünk napernyőket, székeket, asztalokat.

A logópályázat keretében olyan jelvényterveket várunk, amelyek kifejezik a takarekossagi-homerotakarékoskodás célját és eredményét.

A beadandó tervek (lehet több tervet is küldeni) bennfoglaló mérete legfeljebb 100×100 mm,  jpg vagy png formátuma bármilyen alakzat lehet.  Tartalmazhat ábrákat és szöveget is a megfelelő méreten belül. Készülhet digitális formában is.

Beadási határidő: 2016. november 15.

A beérkezett pályaműveket a szakértő zsűri, és a tanárok és diákok közönségszavazata alapján választjuk ki.

Díjazás:

1. helyezett 3D-s tollat nyerhet.takarekossagi-homero

A pályázat benyújtásának módja és helye:

• Bán Mihály      technika tanárnak
  • Lambert Zsuzsanna felsős diákönkormányzati vezetőnek személyesen vagy e-mailben: lambert.zsuzsanna@gmail.com

VÁRJUK A LOGÓPÁLYÁZATRA A MUNKÁITOKAT!!!