DÖK-ös hírharang

1. A nagy érdeklődésre tekintettel a vadgesztenyegyűjtést október 14-ig meghosszabbítjuk. dok2
2. Iskolaölelés, mert szeretjük a Dózsa iskolát október 7-én, pénteken 11 órakor, eső esetén október 10-én 11 órakor. Várunk mindenkit!
 3. A diáktanács következő ülését október 7-én, pénteken 14 órakor tartjuk a könyvtárban.Várjuk a javaslatotokat a diákparlamenti küldött és póttag személyére valamint a diákélettel kapcsolatos véleményeteket és a diákönkormányzati munkatervvel kapcsolatos javaslataitokat.
4. Ne felejtsétek október 10-14-ig iskolai papírgyűjtés lesz hétköznapokon 7-17 óráig.Ha nagyobb mennyiségű papírt vagy kartonokat hoznátok, azt szüleitek leadhatják a VKSZ Zrt. Kistó utcai telephelyén is, csak kérjük, hogy a a visszahozott szállítólevén az osztály neve szerepeljen.
Lambert Zsuzsanna