Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Tudásbajnokság megyei döntő eredményei

Képkivágás

A Tudásbajnokság Levelezős Tanulmányi Verseny megyei döntőjén iskolánkat 34 tanuló képviselte.
Büszkék lehetünk minden résztvevő teljesítményére. Most a legügyesebb tanulók eredményét ismertetjük.

Kormos Lara 2. a osztályos tanuló matematika tantárgyból  megyei 10 helyezett,
Tarrósi Anna 2.a osztályos tanuló környezetismeret tantárgyból megyei 10 helyezett,
Kiss Natália Éva 2.a osztályos tanuló  matematika tantárgyból  megyei 6. helyezett,
Felkészítő tanáruk: Kovács Teréz Krisztina

Dobos Benedek 3.b osztályos tanuló matematika tantárgyból megyei 10. helyezett
Felkészítő tanára: Dériné Tamás Éva

Csordás Szabolcs 4.a osztályos tanuló matematika tantárgyból megyei 10. helyezett,
Bánó Viktória 4.a osztályos tanuló matematika tantárgyból megyei 9. helyezett,
Felkészítő tanáruk:  Szászné Csala Nóra

Németh Bulcsú Botond  4.c osztályos tanuló környezetismeret tantárgyból megyei 9. helyezett,
Felkészítő tanára: Kishalminé Ágfalvi Andrea

Polgár Sára 3.a osztályos tanuló Irodalom, szövegértés témakörben megyei  8. helyezett,
Font Lili 3.a osztályos tanuló Környezetismeret tantárgyból megyei  4. helyezett,
Felkészítő tanáruk: Baum Csabáné

Renácz Róbert  3.a osztályos tanuló Matematika tantárgyból megyei  7. helyezett,
Felkészítő tanára:  Lenkei Judit

Vámosi Kamilla 3. c osztályos tanuló Anyanyelv tantárgyból megyei  4. helyezett,
Felkészítő tanára: Csom Andrea

Szilák Noémi  1. a osztályos tanuló Matematika tantárgyból megyei 7. helyezett, anyanyelv tantárgyból megyei  4. helyezett.
Felkészítő tanára matematikából Szöllőskeiné  Eisenbeck Dóra, magyar nyelvből Horváthné Kovács Valéria

Egyéni jelentkezőként részt vett a versenyen Varju Fanni 5. a osztályos tanuló, aki anyanyelv tantárgyból 4. helyezett lett, valamint Anisics Bendegúz 5.c osztályos tanuló, aki megyei  2. helyezett lett.

 Legvégül a legügyesebb, érmet nyert tanulókat, s tanáraikat ismertetjük:


Megyei 2. helyezett tanulók:
Kolozsvári Petra 3.c osztály
 Anyanyelv tantárgyból   Felkészítő tanára: Csom Andrea
Érsek Titusz 4.b osztály
Környezetismeret tantárgyból  Felkészítő tanára: Gálné Gacsal  Erika

Megyei 1. helyezett, azaz az országos versenyre továbbjutó tanulóink:
Érsek Mózes 2.a osztály
Környezetismeret tantárgyból  Felkészítő tanára : Kovács Teréz Krisztin
Dobos Benedek 3. b osztály
Környezetismeret tantárgyból  Felkészítő tanára : Bánné Borbás Éva
Grám Botond Tamás 4. b osztály
Környezetismeret tantárgyból  Felkészítő tanára: Gálné Gacsal Erika
Polgár Zsófia 5.c osztály
Természetismeret tantárgyból  A tantárgyat Horváth Miklós és Ilcsik Andrea tanárok oktatják.

Gratulálunk a gyönyörű eredményhez!

Szurkoljunk minden továbbjutónak május 28-án, az országos döntőn!

 Bencsik Éva néni

 

 

 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum