Tudásbajnokság 2015

A Tudásbajnokság tanulmányi verseny megyei döntőjén iskolánkat 26 alsós tanuló képviselte.

Döntőbe jutásuk már önmagában is nagy esemény, szép eredmény. Érdemes volt izgulni tanulóinkért, hiszen nagyon ügyesen szerepeltek.

A legjobban teljesítők névsora:

A 2. a osztály tanulói közül
Renácz Róbert matematika tantárgyból megyei 8. lett. Felkészítő tanára: Lenkei Judit

A 2. b osztály tanulói közül
Matematika tantárgyból Krizmanich Kata 5. , Szegedi Zsombor Szabolcs 6. Dobos Benedek 7. lett. Felkészítő tanára: Dériné Tamás Éva
Magyar nyelvből Krizmanich Kata megyei 7. lett. Felkészítő tanára: Bánné Borbás Éva

A 3. a osztály tanulói közül
Matematika tantárgyból Renácz József 4. ,Magyar Lili 9. helyezett lett. Felkészítő tanáruk: Szászné Csala Nóra

A 3. c osztály diákjai közül:
Nagy Benedek 4. helyezést ért el környezetismeretből,
Németh Bulcsú Botond 10. helyezett lett Irodalom, szövegértés témakörben. Mindkettejük felkészítő tanára Kishalminé Ágfalvi Andrea volt.

A 4. a osztály tanulói közül
Anisics Bendegúz matematika tantárgyból megyei 6.,
Jankovics Bendegúz 8. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Szöllőskeiné Eisenbeck Dóra.

Végül dobogós helyen végzett tanulóinkat soroljuk fel:

Jankovics Bendegúz 4. a osztályos diákunk megyei 2. helyezést ért el Anyanyelvből. Felkészítő tanára Horváthné Kovács Valéria volt.
Érsek Mózes 1. a osztályos tanulónk környezetismeretből 1. helyen végzett. Felkészítő tanára: Kovács Terézia.
Polgár Zsófia 4. c osztályos tanulónk szintén környezetismeretből végzett az 1.helyen. Felkészítő tanára Lovász Éva volt.

Iskolánkat az Országos döntőn Érsek Mózes 1.a és Polgár Zsófia 4. c osztályos tanuló képviselte.

Csodálatos eredményt értek el:

Érsek Mózes országos 3. helyezett lett.
Polgár Zsófia országos 6. helyezett lett.

Valamennyi szép eredményt elért tanulónak és felkészítőiknek őszintén gratulálunk.
Induljanak jövőre is ezen a megmérettetésen!