Vívás – Diákolimpia

A Balatonalmádiban március 14-én megrendezésre került Országos Vívó Diákolimpián A Dózsavárosi Diáksport Egyesületben vívó tanulóink hatalmas küzdelemben álltak helyt.

2014diákolmipiavívás

A II. korcsoportosok csapatversenyében a Dózsa Iskola tanulóiból álló  fiú csapat aranyérmet szerzett. A csapat tagjai voltak: Krizmanich Máté, Szauter Benedek, Mecséri Mátyás,  Érsek Titusz.

III. korcsoport egyéni leány kard versenyben Bettes Gabriella a 8. míg Lengyel Katalin a bronzérmet szerezte meg.
 A lányok csapatversenyében csak az V. korcsoportban tudott elindulni csapatunk ahol az ezüstérmet vívták ki. Csapattagok voltak: Bettes Gabriella, Lengyel Katalin, Lengyel Dorottya, Samu Luca.

Gratulálunk minden versenyzőnek és edzőiknek Kocsis Miklós bácsinak, és dr. Kocsis Miklósnak!