Felhasználó: > 3 vendég

Diákolimpiai siker kosárlabdában

Iskolánk III. korcsoportos fiú kosárlabda csapata diákolimpiai városi bajnok lett. A megyei döntőn pedig ezüstérmet szerzett; a pápai Tarczy Lajos iskola mögött, amely méltán bizonyult a megye legjobbjának. Így tehát nagyon örülünk a második helyezésnek.

A sportszerű mérkőzéseken március 24-én küzdelmeket vívtunk még Várpalota és Ajka csapataival, akiket sikerült megelőznünk.

A csapat tagjai: Bódy György csk., Molnár Attila, Gál Bálint, Hadnagy Simon, Szilágyi Áron, Bukovits Donát Benett, Hegedüs Tamás, Mikolasek Adrián, Dabosi Máté, Wéber Martin, Kész Dániel, Eigner Dániel, Németh Milán, Hortoványi Bence.

Edző: Veress József

A sikerhez gratulálunk! Büszkék vagyunk és örülünk, hogy iskolánk jó hírét ebben a sportágban is öregbíthettük.

Ezúton köszönjük meg Áron édesanyjának, Szilágyi Andreának a sok segítséget, melyet a csapatnak nyújtott.

Veszprém, 2012. március 26.